Prace ziemne

Roboty ziemne Lębork

Każda budowa wymaga przygotowania, odpowiedniego rozplanowania, a także prac początkujących, zanim bowiem wjedzie ciężki sprzęt i roboty rozpoczną się na dobre konieczne jest przygotowanie terenu, na którym powstać ma budynek, są to tzw. roboty ziemne, w których się specjalizujemy. Posiadamy odpowiednie maszyny aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, swoją pracę wykonujemy z najwyższą dokładnością, aby klient był usatysfakcjonowany z wyboru naszej firmy.

Wykonujemy:
– wykopy pod fundamenty
– wywóz ziemi
– wymiana gruntów
– zasypki ław fundamentowych
– kształtowanie i niwelacja terenu
– wykopy pod kable
– kucie młotem
– porządkowanie terenu przed i po budowie
– odśnieżanie

Nasze maszyny :

– Ładowarka JCB 535-125
– Ładowarka JCB 541-70
– Ładowarka JCB 407 B
– Koparko ładowarka JCB 3CX
– Koparka Komatsu PW 160-7EOH
– Koparka VOLVO  EW140D
– Mini koparka JCB 8035 ZTS
– Mercedes Actros 3340
– Mercedes Actros 3343
– 2 ciągniki siodłowe Volvo z naczepami ciężarowymi

Prace ziemne są dosłownie podstawą wznoszenia każdej inwestycji. Bez odpowiedniego przygotowania gruntu nie ma mowy o żadnych dalszych działaniach. Liczy się również precyzja, z jaką przeprowadza się wszelkie prace ziemne Lębork to miasto, które ma dostęp do profesjonalnej oferty dzięki naszej firmie. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i zyskaliśmy uznanie w regionie.

Zaufana firma od prac ziemnych w Lęborku

Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz kompleksowość. Dzięki temu nasi klienci nie muszą zatrudniać kilku różnych zespołów do wykonania poszczególnych czynności. Zajmujemy się wszystkim, co jest związane z pracami ziemnymi: od wykopów i wymianę gruntu, przez kształtowanie oraz niwelację terenu, aż po porządkowanie czy odśnieżanie.

Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację, dlatego możemy podjąć się każdego wyzwania – nie ma dla nas spraw zbyt trudnych do zrealizowania. To wynik naszego zaangażowania w prace ziemne w Lęborku oraz wieloletniej praktyki.

Specjalistyczny sprzęt do robót ziemnych w Lęborku

Mamy rozbudowany park maszynowy, w którym znajdują się nowoczesne narzędzia naszej pracy. Wraz ze specjalistyczną załogą gwarantują one najlepszy poziom wykonania. Postawiliśmy na znane marki (m.in. Mercedesa czy Volvo), które zapewniają trwałość i precyzję. Wszystkie ładowarki, koparki, minikoparki i ciągniki przystosowane są do pracy w najtrudniejszych warunkach. Pragniemy także podkreślić, że stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz inwestujemy w zaawansowane technologicznie rozwiązania, co przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych usług.

Jeśli chodzi o Lębork roboty ziemne muszą spełniać rygorystyczne normy, a przy okazji wyróżniać się ceną. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego właśnie nowoczesne maszyny są tak ważnym elementem każdej profesjonalnej firmy.

Atrakcyjna cena prac ziemnych w Lęborku

Inwestycje potrafią pochłonąć spory budżet, dlatego naturalnym krokiem jest poszukiwanie oszczędności, gdzie tylko się da. Najważniejsze jednak, żeby wraz z niższą ceną nie szło w parze pogorszenie jakości świadczonych usług. W przeciwnym wypadku mogłoby to poskutkować nieprawidłową realizacją.

Przeprowadzane przez nas roboty ziemne w Lęborku łączą w sobie korzystną dla klienta cenę wraz ze spełnianiem wszystkich obowiązujących norm w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości wykonania. To jeden z głównych powodów, dla których pozostajemy konkurencyjni.

Każdą pracę ziemną wyceniamy indywidualnie. Na ostateczny koszt usługi składa się m.in. rozległość przeprowadzanych prac, konieczność wykorzystania specjalistycznego sprzętu czy realizacja niestandardowego projektu. W ten sposób nasi klienci doskonale wiedzą, za co płacą – i nie przepłacają za usługi, których nie potrzebują.

Jeśli interesują Państwa profesjonalne roboty ziemne Lębork jest miastem, w którym można skorzystać z naszej oferty. Z przyjemnością udzielimy więcej informacji na temat współpracy oraz odpowiemy na każde inne pytanie. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną bądź mailową.