Usługi remontowe Lębork

Usługi remontowe Lębork

Wykonujemy kompleksowe prace związane z remontem prywatnych mieszkań, a także lokali usługowych, biur oraz budynków użyteczności publicznej. Korzystając z naszych usług, mają Państwo zapewnionych fachowców ze wszystkich dziedzin. Dzięki ich doskonałej koordynacji zmniejsza się czas potrzebny na zrealizowanie zlecenia. Działamy na terenie Lęborka i okolic.

W zakres wykonywanych przez nas prac remontowych wchodzą następujące usługi:

– szpachlowanie i wyrównywanie ścian,

– gładzie gipsowe,

– malowanie,

– malowanie agregatem,

– układanie glazury i terakoty,

– montaż paneli ściennych i podłogowych,

– stawianie ścianek działowych z płyt kartonowo-gipsowych,

– podwieszane sufity.

Prace malarskie, kładzenie płytek oraz szpachlowanie

Zarówno podczas remontu mieszkań oraz domów w stanie deweloperskim, jak i podczas odnawiania wnętrza będącego już wcześniej w użytku, warto zadbać o wyrównanie ścian. Problem z nierównościami dotyczy szczególnie starego budownictwa – upływu długiego czasu oraz dużej eksploatacji. Czasem jednak spowodowany jest błędami w sztuce budowlanej, co spotyka się także w nowych budynkach. Krzywizny można jednak usunąć za pomocą gipsowej gładzi szpachlowej. Wykonamy dla Państwa wszystkie prace związane z przygotowaniem ściany do szpachlowania oraz nakładaniem gładzi. Tak wyrównana powierzchnia nadaje się do pomalowania. Usługi wykonujemy w tradycyjny sposób – przy użyciu walka lub pędzla, jak i malowanie agregatem Lębork to miasto, w którym tego typu rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością.

Agregat to urządzenie służące do malowania natryskowego, dzięki któremu pokrycie dużych powierzchni staje się łatwiejsze i zajmuje znacznie mniej czasu. Nasi klienci mogą skorzystać także z usługi kładzenia terakoty, glazury oraz innych płytek lub paneli naściennych. W razie potrzeby doradzimy, który rodzaj sprawdzi się najlepiej w danym pomieszczeniu.

Montaż paneli podłogowych i zabudowa

Dysponujemy kwalifikacjami do profesjonalnego układania podłogi. Obecnie największą popularnością cieszą się panele, które charakteryzuje duża wytrzymałość, estetyczny wygląd oraz szeroki wybór wzornictwa. Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na panele laminowane, drewniane czy winylowe, mamy odpowiednią wiedzę do ich montażu. Naszą specjalnością jest także zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych oraz podwieszane sufity. Ścianka działowa z płyt g-k to coraz częściej spotykane rozwiązanie. Pozwala na szybką i stosunkowo prostą zmianę układu mieszkania. Dzięki niewielkiej wadze można ją postawić w dowolnym miejscu, bez konieczności sprawdzania nośności stropu. Stworzone w ten sposób pomieszczenia mogą jednak wydawać się nienaturalnie wysokie. W takim przypadku doskonale sprawdzi się sufit podwieszany. To nie tylko skuteczny sposób na obniżenie pomieszczenia, ale także na nadanie mu eleganckiego wyglądu.

Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem takich lub innych prac remontowych, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu omówienia szczegółów.