Usługi ślusarsko - spawalnicze Lębork

Spawacz, ślusarz Lębork – oferowane usługi

Jesteśmy firmą posiadającą bogate doświadczenie w pracach spawalniczo – ślusarskich. Posiadamy certyfikaty kwalifikacji Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach wg norm EN-287-1 oraz uprawnienia UDT. Stale podnosimy jakość naszych produktów oraz świadczonych przez nas usług.

Nasza firma świadczy następujące usługi:

– montaż konstrukcji stalowych i płyt warstwowych,
– spawanie stali nierdzewnej i aluminium,
– balustrady nierdzewne,
– montaż instalacji wodnych i olejowych,
– instalacje centralnego ogrzewania,
– montaż instalacji solarnych,
– wykonujemy ogrodzenia, bramy uchylne i przesuwne,
– montujemy automatykę do bram,

Posiadamy profesjonalny sprzęt spawalniczy firmy Kemppi do spawania stali czarnej, nierdzewnej i aluminium. Używamy narzędzi firmy: Bosch, Hitachi, Hilti i wielu innych profesjonalnych firm.

Montaż konstrukcji stalowych i płyt warstwowych

Wznoszone przez nas konstrukcje stalowe w Lęborku cechują się wysoką wytrzymałością na obciążenia. Są więc odporne na niekorzystne czynniki środowiskowe. Na dodatek możemy je zamontować w dowolnych warunkach, co skraca czas realizacji. Mamy duże doświadczenie w instalacji płyt warstwowych, które pozwala nam podjąć się nawet najtrudniejszego wyzwania.

Spawanie stali nierdzewnej i aluminium

Zarówno aluminium, jak i stal nierdzewna wyróżniają się odpornością na korozję. Dlatego idealnie nadają się do zastosowań zewnętrznych. Do ich obróbki niezbędny jest jednak doświadczony spawacz Lębork to miasto, w którym oferujemy nasze usługi spawalnicze, dzięki czemu mieszkańcy mają dostęp do usługi na najwyższym poziomie. Do realizacji wykorzystujemy sprawdzone, nowoczesne metody (m.in. TIG czy MIG).

Balustrady nierdzewne

Prawidłowe zamontowanie balustrady ze stali nierdzewnej gwarantuje jej długowieczność oraz bezpieczeństwo użytkowania. W związku z tym warto powierzyć zadanie specjaliście. Spawacz w Lęborku zamontuje balustradę na schodach, balkonie czy tarasie. Zadba nie tylko o stronę techniczną, ale również estetyczną. Obie są bardzo ważne ze względu na ogólny odbiór budynku.

Montaż instalacji wodnych i olejowych

Montaż instalacji wodnych i olejowych wymaga przygotowania osobnego miejsca (np. kotłowni), w której umieszcza się kocioł na olej opałowy. Właśnie tam należy podłączyć instalację z systemem centralnego ogrzewania. Podobnie wygląda to w przypadku przewodów na wodę. Bezpieczeństwo jest najważniejsze pod tym względem. Nasi fachowcy zamontują instalację w taki sposób, aby spełniała wszelkie normy i dobrze zabezpieczała cały system.

Instalacje centralnego ogrzewania

Błędny montaż instalacji CO skutkuje zazwyczaj droższą eksploatacją. Dlatego warto zdać się na pomoc specjalistóww tej dziedzinie. Możemy zająć się instalacjami każdego rodzaju (stalowymi, miedzianymi czy z tworzywa sztucznego). W każdym przypadku stosujemy odpowiednie do tego narzędzia pracy.

Montaż instalacji solarnych

Panele słoneczne oraz kolektory stają się coraz popularniejsze. Ich montaż może jednak przysporzyć trochę problemów. To bardzo delikatny sprzęt, który wymaga odpowiedniego podejścia. Mieliśmy już okazję niejednokrotnie świadczyć usługi w tym zakresie, co najlepiej pokazuje nasze doświadczenie.

Ogrodzenia, bramy uchylne i przesuwne

Bramy wjazdowe oraz ogrodzenia to nie tylko funkcjonalny element każdej posesji, ale również jej wizytówka. Montaż powinien być szybki i precyzyjny. Wystarczy delikatne odstępstwo od normy, aby brama przestała spełniać swoją funkcję. Doskonale wiemy, jak uniknąć takich błędów.

Montaż automatyki do bram

Bramy z automatycznym systemem otwierania oraz zamykania są bardzo komfortowym rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej osób. Nasza firma może zamontować automatykę na każdym rodzaju bramy, jeśli tylko jest to technologicznie możliwe. Podejmiemy się więc instalacji również w starszych modelach.

Piaskowanie

Oferujemy również profesjonalne piaskowanie Lębork to miasto, które ma dostęp do wysokiej jakości usługi piaskowania dzięki naszej firmie. W wyniku zabiegu usuwamy wszelkie uszczerbki metalu. Przypomina to więc szlifowanie. Różnica polega na powierzchni, jaką osiąga się po piaskowaniu – jest ona delikatnie chropowata, co przydaje się podczas malowania proszkowego.

Jeśli interesują Państwa trwałe i fachowo wykonane konstrukcje stalowe Lębork jest miastem, w którym można skorzystać z naszych usług w tym zakresie. Zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową, aby otrzymać więcej informacji o współpracy.