Usługi transportowe

Prace transportowe Lębork

Oferujemy Państwu usługę transportu wszelkiego rodzaju materiałów, w tym także przewozu maszyn, pojazdów i innych gabarytów. Takie ładunki wymagają przeważnie specjalnego traktowania, aby nie uległy uszkodzeniu. Dysponujemy odpowiednimi pojazdami do ich przewozu. Ciężarówki wyposażone w naczepy niskopodłogowe umożliwiają transport maszyn rolniczych, budowlanych oraz pozostałych pojazdów, które zgodnie z obowiązującymi przepisami nie powinny samodzielnie poruszać się po drogach krajowych lub międzynarodowych. Zdajemy sobie sprawę, że tego rodzaju sprzęt jest bardzo drogi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić mu całkowite bezpieczeństwo podczas załadunku, przewozu oraz wyładunku. Używamy do tego odpowiednich, w pełni profesjonalnych urządzeń. Na wyposażeniu mamy także naczepy ciężarowe samowyładowawcze, tzw. wanny, doskonale sprawdzające się w przypadku innych gabarytów, np. materiałów budowlanych. Dzięki dużej ładowności naszych naczep jesteśmy stanie szybko i sprawnie zrealizować niemal każde zlecenie.

Usługi transportowe Lębork

Siedziba naszej firmy mieści się w pobliżu Lęborka, jednak działamy na terenie całego województwa pomorskiego. W zakres naszych kompleksowych usług, skoncentrowanych przede wszystkim na pracach budowlano-remontowych, wchodzi także przewóz maszyn i gabarytów.

Zdobywane od 2007 roku doświadczenie pozwala nam wykonywać wszelkie zlecenia na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych kierowców, którzy doskonale wiedzą, jak przewozić nawet najtrudniejszy w transporcie ładunek, by dostarczyć go na miejsce w nienaruszonym stanie.

Korzystając z naszej oferty, zyskują Państwo pewność, że odpowiednio zadbamy o powierzony nam sprzęt lub materiały. W celu omówienia szczegółów zlecenia zachęcamy do wypełniania znajdującego się na stronie formularza kontaktowego. Jeśli preferują Państwo rozmowę telefoniczną lub osobista, wszystkie potrzebne informacje znajdują się w zakładce “kontakt”.

Usługi transportowe wykonujemy za pomocą następującego wyposażenia:

– 2 ciągniki siodłowe Volvo,

– 2 ciężarówki Mercedes ACTROS,

– 2 naczepy niskopodwozie,

– 2 naczepy ciężarowe (wanny).